Takip Edin:

SECHOOL - Siber Güvenlik Eğitimi, Danışmanlığı & Sızma Testi

Siber Güvenlik Hizmetleri

Home Gizlilik Koşulları

Kişisel bilgilerinizin korunması ve ödeme sırasındaki güvenliğiniz bizler için çok önemlidir. Bundan dolayı bilgilerinizi titizlikle korumanın önemi ve bilinci ile ödemelerinizin gerçekleştirilmesi aşamasında, PayTR ile birlikte çalışmaktayız.

Bilgilerinizin alınması ve kullanımı:

İstisnasız tüm müşterilerimize ait kişisel bilgiler, kati suretle gizlilik içerisinde ve SSL (Güvenlik) bağlantısı alınmaktadır. Bununla beraber iş sürecimizin sorunsuz ilerlemesi için müşteri bilgilerimizin saklanması ve kullanımı kısmen gereklidir.

Siparişlerin en iyi şekilde karşılanması için, işin tamamlanmasına yönelik bilgiler Sechool’da saklanır ve gerektiğinde teslimat sırasında lojistik ve kargo firmalarına aktarılır. Bunun haricinde kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara iletilmemektedir. Sechool müşteri bilgilerini yeni satış kampanyaları hakkında bilgi vermek, ürün ve hizmet sunumunu iyileştirmek üzere saklar ve kullanır. Ayrıca gerektiğinde anonim kullanıcı profilleri pazar araştırması için kullanılmaktadır.

Ödeme Güvenliği:

Ödemeleriniz sırasında optimum güvenliğin sağlanması için, ödeme trafiğini sağlamada “3D Secure” sistemleri kulanmaktayız. Ödemenin gerçekleştirilmesi için gerekli olan bilgiler (Örnek : Kredi kart numarası ) Sechool tarafından saklanmamaktadır. Bilgilerin aktarımı SSL-Tabanlı şifreleme ile gerçekleştirilmektedir.

Bilgilerin Doğrulanması:

Müşteriler Sechool’da kendileri hakkında hangi bilgilerin saklanmış olduğunu öğrenmek için ücretsiz olarak yazılı bilgi talep edebilirler. Olası düzeltmeler, engellemeler veya bilgilerin silinmesi hakkındaki talepleriniz – yasaların öngördüğü ölçüde – derhal işleme alınmaktadır.

Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında Sechool’a sormak istediğiniz başka sorular olursa, her zaman [email protected] e-posta adresimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla,
Sechool